Николаев победил в конкурсе от Евросоюза и получил право открыть Европейскую неделю устойчивой энергии

11 марта 2019, 16:56 179

В Николаеве 1 и 2 июня 2019 года состоится открытие Европейской недели устойчивой энергии и выставка-форум PRO эффективность 3.0. Об этом сообщил заместитель мэра Николаева по вопросам энергоэффективности Александр Омельчук. Вице-мэр рассказал, что Николаев на уровне муниципалитета принял участие в конкурсе и в упорной борьбе завоевал шанс проведение открытия Европейской недели устойчивой энергии среди украинских городов.

В сообщении Департамента энергетики, энергосбережения и внедрение инновационных технологий Николаевского городского совета говорится:

«ЄС відкрив онлайн-реєстрацію для організації заходів в рамках Днів енергії, зокрема для країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Республіки Білорусь, Грузії, Республіки Молдова та України). До участі в конкурсі запрошувалися всі зацікавлені в організації Днів енергії, в тому числі члени державних і місцевих органів влади, енергетичні агентства, бізнесмени та громадські організації. Дні енергії є ключовим компонентом Європейського тижня сталої енергії (EUSEW). Європейський тиждень сталої енергії — це найбільша подія зі сприяння розвитку сталої енергії. І місто Миколаїв вибрали місцем проведення», — розповів віце-мер.

За словами Олександра Омельчука, Євросоюз підтвердив участь міста Миколаїв у відповідному листі, який надійшов на ім’я Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича.

«Високо оцінюючи чудові результати, досягнуті Вашим містом у впровадженні енергетики, ефективності проектів та зобов’язань, які Ви взяли за ініціативою Угоди мерів, Делегація Європейського Союзу в Україні вітає Вашу пропозицію про організацію відкриття в рамках Європейського тижня сталої енергії в м. Миколаєві», — йдеться в листі.

Окрім того, в рамках відкриття Європейського тижня сталої енергії у Миколаєві пройде виставка енергоефективного обладнання та альтернативної енергетики PRO ефективність 3.0.

«Формат заходу відкриття Європейського тижня сталої енергії передбачається масштабний. Ми очікуємо на приїзд біля 100 членів делегації, зокрема представників Єврокомісії. Також запросили мерів українських міст, представників міжнародних фінансових організацій та експертів у галузі енергоефективності. На виставці будуть презентовані компанії з усієї України. Також паралельно буде проходити форумна частина, під час якої миколаївці отримають актуальну інформацію щодо досвіду інших міст України в енергозбереженні та економії витрат», — розповів заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук.

 

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *