Новости дня 22.02

На улице Очаковская в Николаеве начался ремонт аварийного участка дороги

06 февраля 2019, 08:00 374

На аварийном участке дороги по улице Очаковская в Николаеве начались работы по обеспечению проезда.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи зазначає, що не дивлячись на те, що зазначена ділянка знаходиться на балансі департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради за його дорученням спеціалісти управління інфраструктури облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг Миколаївської області та Укртрансбезпеки виїхали на зазначену ділянку дороги, щоб всебічно оцінити ситуацію.

      За результатами проведеної роботи КП «ЕЛУ автодоріг» розпочало виконання аварійного ямкового ремонту.

      «КП «ЕЛУ автодоріг вже почало роботи з забезпечення проїзду. Виконується аварійний ремонт ями, що утворилася внаслідок відсутності дренажу. Спеціаліст «ЕЛУ автодоріг» виконує вирівнювання дорожнього полотна з підсипкою, на першому етапі буде забезпечено мінімальний водовідвід. Після цього, згідно технологічних норм, буде виконано асфальтування зазначеної ділянки дороги», - повідомив Валентин Гайдаржи.

      Він також відмітив, що маршрутні таксі №23 та №86 продовжують здійснювати перевезення пасажирів без зміни схеми маршруту.

     

      Нагадаємо, що у 2019 році розпочнуться ремонтні роботи на дорогах Н-14 (Кропивницький-Миколаїв), Н-11 (Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв) і Т1507 (Миколаїв – Парутіно – Очаків).

      За підсумками минулого року шляхом експлуатаційного утримання, дрібного і середнього ремонту було забезпечено проїзд 731 км доріг, що перебувають на балансі управління інфраструктури Миколаївської ОДА.

      Пріоритетом, який визначив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, є забезпечення проїзду до таких соціально важливих об’єктів як заклади охорони здоров’я, освіти та інші.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *