Новости дня 23.03

На Миколаївщині для учасників АТО зарезервували більше 4000 га земель

10 июня 2016, 13:22 513
На Миколаївщині для учасників АТО зарезервували більше 4000 га земель Фото № 0

На території Миколаївської області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 4 077,13 гектара. Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (10,8 га), ведення садівництва (51,4 га) та особистого селянського господарства (4 014,94 га).

Переліки земель оновлюються та доповнюються. За наказом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області до резерву ділянок для учасників АТО включили 14 земельних масивів у Вознесенському, Новобузькому, Новоодеському та Єланецькому районах. Орієнтовна площа ділянок становить 238,4 гектара. Цільове призначення земель — для ведення особистого селянського господарства.

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю на території регіону, можуть ознайомитись з інформацією про вільні ділянки у зведеному графічному атласі. Матеріали по землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства. Прес-служба Держгеокадастру

Источник: http://www.nikpravda.com.ua
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *