Новости дня 15.02

"Мы возвращаемся в европейскую семью", - глава ОГА Савченко о действии "безвиза"

15 сентября 2018, 17:55 666

Сегодня мы имеем наглядное подтверждение разрушения барьеров между украинцами и европейскими соседями. Это лучший ответ всем скептикам, которые пытались рассказывать, что "безвизовый" с ЕС нам не нужен.

Такое мнение озвучил председатель Николаевской областной администрации Алексей Савченко, комментируя ожидание выдачи десятимиллионного украинского биометрического паспорта, анонсированное президентом Украины Петром Порошенко.

"Трохи більше року, як наша країна отримала “безвіз” і я цим пишаюся. Я завжди наголошував, що це не просто спрощена система перетину нашого митного кордону - це ще один крок до того, що ми повертаємося до європейських цінностей, в європейську сім'ю. Це говорить про те, що ми, незважаючи на всі перепони, які трапляються на нашому шляху, поступово просуваємося вперед. Ви тільки уявіть, сьогодні вже десять мільйонів українців, серед яких й тисячі жителів Миколаївщини, дали відповідь усім тим, хто намагався применшити значення “безвізу", - заявил председатель Николаевской ОГА.

Отдельно он остановился и на росте популярности украинского гражданства.

"Всі вже, мабуть чули, що за рейтингом Global Passport Power Rank 2018, український паспорт посів 24 місце за спектром можливостей, які надає своєму власнику. На сьогодні паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн. Це неабиякі можливості не тише для туристичних подорожей, а й для бізнесу. Чому це стало можливим? Це стало можливим завдяки реалізації реформ, які обіцяв Петро Порошенко", - подчеркнул Алексей Савченко.

По мнению руководителя области, такая динамика в этом вопросе, это еще и очень мощный удар по нашему врагу в "гибридной войне" и по "пятой колонне", которая заявляла, что "безвиз" невозможен во время войны.

"Завдяки дипломатичному таланту Петра Порошенка і підтримці українського суспільства, нам вдається протягом чотирьох років цементувати міжнародну коаліцію на підтримку України і впевненими кроками йти вперед", - подытожил председатель Николаевской ОГА.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *