Новости дня 18.04

Многодетные семьи Николаевской области имеют право на получение ежемесячной денежной помощи

02 апреля 2019, 23:00 297

Многодетные семьи имеют право ежемесячно получать 1700 грн денежной помощи. Об этом рассказала директор департамента социальной защиты населения Николаевской облгосадминистрации Оксана Ельчиева.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

З 1 квітня в Україні розпочалась реалізація урядової програми підтримки багатодітних сімей, яка передбачає виплати на третю і кожну наступну дитину. Таку допомогу батьки мають право отримувати на дітей від народження до 6 років.

«Новий проект Уряду цікавий тим, що допомога надається поряд з такими видами підтримки як пакунок малюка, муніципальна няня, допомога при народженні дитини. Всі ці проекти ефективно впроваджуються в Миколаївській області», - розповідає Оксана Єльчієва.

Для призначення виплати, один з батьків дитини, який постійно проживає разом з дитиною має звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації, або місцем проживання та подати ряд документів:

- Заява, що складається за встановленою формою;

- Документ, що посвідчує особу;

- Посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

- Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

- Свідоцтво про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Допомога призначається з місяця в якому було подано заявку з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6 років.

«Якщо сім’я звернеться протягом квітня, травня або червня, то отримати допомогу зможе з 1 квітня, якщо заявка буде подана пізніше, то допомога виплачується з моменту подачі. В разі народження двійні, близнят або трійнят сім’я так само має право на таку допомогу, бо цей факт створив умови, що така родина стала багатодітною», - коментує Оксана Єльчієва.

Зазначимо, що в Миколаївській області зареєстровано 9315 багатодітних сімей в яких виховується 31601 дитина, 3111 багатодітних родин отримує державну соціальну допомогу.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *