Новости дня 19.07

Красота и уют: продолжаются работы возле дворца культуры «Корабельный»

14 мая 2019, 20:20 157
Красота и уют: продолжаются работы возле дворца культуры «Корабельный» Фото № 0

У дворца культуры «Корабельный продолжаются работы, которые должны закончиться ко Дню города. Территорию вокруг обустраивают таким образом, чтобы жители района получили место для культурного, интересного, содержательного отдыха.

В сообщении Отдела информационного обеспечения департамента городского головы говорится:

Миколаївській міський голова Олександр Сєнкевич провів у Корабельному районі виїзну нараду за участі першого заступника міського голови Володимира Криленка, голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова, директора департаменту фінансів ММР Віри Святелик, директора департаменту ЖКГ Сергія Корєнева, начальника управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрія Любарова, директора ПК «Корабельний» Олексія Чебана, представників підрядних організацій.

На площі перед Палацом буде покладена плитка, виготовлена по спеціальному замовленню, розрахована на те, щоб витримувати вагу великого транспорту для перевезення техніки та творчих колективів.

Також простір організовано таким чином, щоб було де розмістити сцену для масових заходів. Втім представники Палацу і управління культури звернули увагу міської влади на те, що територія просто перед будівлею і її фасадна частина може зіпсувати загальне враження.

Адже також потребує ремонту або, якнайменше, оновлення. Хотілося б, щоб до дня міста весь цей простір був також приведений до ладу.

Міський голова Олександр Сєнкевич дав доручення відповідним службам розглянути це питання і повідомити, які заходи може вжити влада.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *