Новости дня 18.04

Как только злостным неплательщикам алиментов запрещают выезд за границу или управлять авто – сразу возвращают долг

10 апреля 2019, 13:26 227

За первый квартал 2019 года государственными исполнителями Николаевской области удалось взыскать более 35 миллионов гривен долгов по алиментам в пользу почти 6 тысяч детей.

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

Більше ніж 35 мільйонів грн аліментів на користь близько 6 тисяч дітей – в Миколаївській юстиції розповіли про здобутки виконавчої служби регіону.

Як відзначив начальник управління Роман Возняк, підтримувати такі результати дозволяють механізми впливу на безвідповідальних батьків, передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває, що набрав чинності минулого року.

«Цікавий приклад є в Заводському відділі ДВС м. Миколаєва, буквально минулого тижня двоє миколаївців одним платежем виплатили борги дітям, сума яких склала по 95 тисяч гривень. І хочу сказати, що подібні випадки не поодинокі, доволі часто буває, що після встановлення заборони на виїзд за кордон чи на керування автівкою боржник раптово знаходить всю необхідну суму аліментів», - відзначив керівник Миколаївської юстиції.

Прозвітували й про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Так, за словами заступника начальника - начальника управління ДВС Григорія Довганя, протягом кварталу було стягнуто близько 5 мільйонів гривень, зокрема з таких підприємств: ДП «Миколаївський суднобудівний завод» - 1 830 469 грн та КП «Спеціалізоване комунальне підприємство «Гуртожиток» - 1 462 850 грн.

Крім цього, говорили про новації в роботі державної виконавчої служби.

«Одна з них – це встановлення в територіальних відділах ДВС платіжних терміналів для оплати заборгованості чи авансового внеску банківською карткою. Тобто, при пред’явленні виконавчого документа, особі вже не потрібно шукати найближчу банківську установу для оплати авансового внеску чи сплати боргу за виконавчим документом, зараз це можливо буде здійснити у державного виконавця», - розповів Г. Довгань.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *