Новости дня 23.07

К административной ответственности привлечены депутаты, которые не задекларировали сведения о приобретении автомобиля и трактора

10 июня 2019, 08:00 574

Березнеговатским отделом Баштанского местной прокуратуры доказана виновность двух депутатов в совершении административного правонарушения, связанного с коррупцией.

В сообщении Баштанской местной прокуратуры говорится:

Березнегуватським відділом Баштанської місцевої прокуратури доведено винуватість двох депутатів Нововолодимирівської та Новоочаківської сільських рад Березнегуватського району у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Встановлено, що один із депутатів, набувши у власність автомобіль вартістю 663 тис. грн., а іншій - трактор вартістю 540 тис.грн., не повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції, про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлені купівлею транспортних засобів.

Підтримавши позицію прокуратури, постановами Березнегуватського районного суду депутатів визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу в сумі 1700 грн кожному.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *