Новости дня 22.04

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил сотрудников СБУ: «Убежден в вашей преданности Украине»

26 марта 2019, 08:00 320
Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил сотрудников СБУ: «Убежден в вашей преданности Украине» Фото № 0 Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил сотрудников СБУ: «Убежден в вашей преданности Украине» Фото № 1 Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил сотрудников СБУ: «Убежден в вашей преданности Украине» Фото № 2 Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил сотрудников СБУ: «Убежден в вашей преданности Украине» Фото № 3 Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил сотрудников СБУ: «Убежден в вашей преданности Украине» Фото № 4 Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил сотрудников СБУ: «Убежден в вашей преданности Украине» Фото № 5 Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил сотрудников СБУ: «Убежден в вашей преданности Украине» Фото № 6

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко поздравил личный состав Управления Служба безопасности Украины в Николаевской области с профессиональным праздником - 27-летием создания ведомства.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Также по случаю профессионального праздника вручил сотрудникам Службы три сертификата на жилье.

Руководитель области сказал:

Щира подяка нашим службовцям, які вірно стоять на сторожі незалежної суверенної України. Щодня і щогодини, безпосередньо в області або ж у зоні проведення АТО/ООС, ці чоловіки та жінки здійснюють надважливу ефективну роботу, аби жителі Миколаївщини не відчували – що ж таке «жовтий рівень загрози». Впевнено можу сказати – наші захисники дають відсіч внутрішнім і зовнішнім ворогам – мужньо забезпечують національну безпеку нашої держави. Вітаю особовий склад Служби з професійним святом! Сподіваюсь на вашу честь, і цілком переконаний у вашій відданості великій справі під назвою #Україна І вже традиційно – окрім відзнак – подяк і грамот, вручив три сертифікати на квартири для співробітників обласного управління Служби безпеки. Ще у 2017 році мною була ініційована обласна комплексна програма профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївській області на 2017 – 2021 роки, в якій передбачена можливість поліпшення матеріально-технічної бази відповідних правоохоронних структур, серед іншого і поліпшення житлових умов їх співробітників. У 2017 році ця програма одразу довела свою ефективність, тому в 2018 році до неї були внесені зміни, якими фінансування було збільшене до 7,7 млн грн. Так, за ці два роки сертифікати на квартири отримали співробітники Національної поліції, прокуратури, Служби безпеки, служби з надзвичайних ситуацій. Вже у 2019 році, за результатами або першого кварталу, або півріччя ми спільно з обласною радою також розглянемо питання про виділення коштів на ці потреби.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *