Загрузка...
Новости дня 21.09

Город намерен обновить инфраструктуру водоснабжения и водоотведения

22 августа 2019, 15:02 806
Город намерен обновить инфраструктуру водоснабжения и водоотведения Фото № 0 Город намерен обновить инфраструктуру водоснабжения и водоотведения Фото № 1 Город намерен обновить инфраструктуру водоснабжения и водоотведения Фото № 2 Город намерен обновить инфраструктуру водоснабжения и водоотведения Фото № 3 Город намерен обновить инфраструктуру водоснабжения и водоотведения Фото № 4 Город намерен обновить инфраструктуру водоснабжения и водоотведения Фото № 5

Сегодня состоялось заседание исполнительного комитета городского совета, во время которого был рассмотрен проект решения Николаевского городского совета Об утверждении городской целевой программы «Обновление инфраструктуры водоснабжения и водоотведения в городе Николаев на 2019-2033 гг.».

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Щодо цього питання доповів директор КП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко. Він повідомив, що загальний обсяг фінансування програми становить 4.7 млрд.грн., які будуть спрямовані на модернізацію застарілої мережі підприємства.

 

- Стан міської інфраструктури водопостачання та водовідведення є деградованим. За роки незалежності України процес інвестування в міську інфраструктуру майже припинився і це призвело до критичної деградації майже всієї системи. І деякі процеси вже є незворотними. Подальше зволікання з прийняттям цього факту може призвести тільки до виникнення техногенних катастроф, які будуть мати безпосередній негативний вплив як на здоров’я населення, так і на функціонування всієї міської інфраструктури. Тому було прийнято рішення винести на розгляд Миколаївської міської ради міську цільову програму «Оновлення інфраструктури водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв на 2019-2033 рр.», яка окреслює основні стратегічні проблеми і напрямки їх вирішення, - сказав Борис Дуденко.

 

Він назвав основні проблеми, що сьогодні є в цій сфері: існування значних втрат та недообліку води; висока аварійність каналізаційних колекторів та водоводів; надмірне споживання електроенергії; використання застарілих технологій з підготовки питної води та очищення стоків.

 

- Фахівці поставили такі завдання. Реконструкція очисних споруд водопроводу та каналізації, заміна аварійних ділянок системи, зокрема насосних станцій, аварійних водоводів, колекторів, забірної арматури, впровадження автоматизованої системи знезараження води з використанням гіпохлориду натрію, - додав керівник підприємства.

 

Програмою передбачається, що на реконструкцію мереж водопостачання буде спрямовано 1 млрд.грн., реконструкцію мереж водовідведення – 2 млрд.грн., реконструкцію насосних станцій водопроводу – 100 млн.грн., модернізацію системи знезараження води – 83 млн.грн., реконструкцію очисних споруд водопроводу та каналізації – 500 млн.грн. та 828 млн.грн. відповідно, реконструкцію системи гіперфільтрації та подачі – 65 млн.грн.

Разом з тим, Борис Дуденко зазначив, що обсяги, джерела та пріоритети фінансування можуть корегуватися. Члени виконкому міської ради схвалили цю програми та винесли її на розгляд депутатів.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *