Глава Николаевщины Савченко обсудил сотрудничество с представителями Китайской инженерной компании

27 февраля 2019, 08:00 144

Председатель Николаевской областной администрации Алексей Савченко провел рабочую встречу с представителями Китайской инженерной компании.

Об этом руководитель области написал на своей публичной странице «Фейсбук»

«Сьогодні провів робочу зустріч із представниками Китайської інженерної компанії (China Harbour Engineering Company), що займається будівництвом інфраструктурних об’єктів – дороги, мости, залізниці, аеропорти та заводи, а також днопоглибленням та меліорацією.

Обговорили основні інвестиційні можливості співпраці Миколаївської області та китайської сторони та попередньо визначили основні напрями, якими в майбутньому зможе займатись дана компанія, зважаючи на їх значний досвід із реалізації інфраструктурних проектів:

✔️реконструкція розвідного мосту через р. Південний Буг (Варварівський міст);

✔️модернізація Миколаївського міжнародного аеропорту для його подальшого розвитку, адже сьогодні відновлений аеропорт має всі необхідні дозволи на обслуговування пасажирів та вже приймає/відправляє літаки міжнародними рейсами;

✔️будівництво та ремонт доріг на території області. Завдяки підтримці Президента України Петро Порошенко та реформи децентралізації вперше за останні роки місцеві громади мають більше можливостей ремонтувати дороги місцевого значення;

✔️не забуваємо також про портову інфраструктуру та енергетику, адже Миколаївщина цікава інвесторам через значний потенціал та вже успішно реалізовані проекти, спрямовані на розвиток вітрової та сонячної енергетики.

Домовились про розробку меморандуму, який визначить конкретні напрямки – найважливіші та найперспективніші для області, а також конкретні кроки зі сторони облдержадміністрації, компанії CHEC та влади міста Миколаєва – щоб якомога ефективніше використати наші переваги для досягнення мети.

Робимо все свідомо і якісно – не для того щоб всі ці напрацювання «пішли» на роки чекань та невідому перспективу – а для того, щоб ми змогли почати реалізацію надважливих для миколаївської громади проектів якомога швидше – так, щоб інвестори відчули спроможність і підтримку влади та мали можливість безперешкодно та ефективно працювати», - написал он.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *