Новости дня 26.05

Для молодежи созданы комфортные условия для занятий спортом, в области успешно строят современные спортивные площадки

23 апреля 2019, 07:30 115
Для молодежи созданы комфортные условия для занятий спортом, в области успешно строят современные спортивные площадки Фото № 0

Здоровья и счастья наших детей - движущая сила всех человеческих свершений. Дети является нашим продолжением не только в нашей жизни, но и в будущем страны.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Саме тому піклування про дітей, розвиток їхніх розумових, інших здібностей, а головне - виховання здорового та сильного молодого покоління - відіграють ключове значення для гідного майбуття всього українського суспільства.

«З турботою про дітей, завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка та значним можливостям ініційованої ним реформи децентралізації, сьогодні робиться усе, аби створити для всіх дітей, особливо у сільській місцевості, рівні можливості та гідні умови для навчання і фізичного розвитку», - коментує голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

З цією метою у 2018 році на території Миколаївської області в рамках загальнодержавної програми та за підтримки місцевої влади було побудовано 14 міні-футбольних полів зі штучним покриттям. На сучасних спортивних майданчиках вже займаються спортом та активно відпочивають діти у об’єднаних територіальних громадах - Баштанській, Коблівській, Галицинівській, Мостівській, Нечаянській, Чорноморській, районах – Вітовському, Кривоозерському, Братському, Казанківському, Березнегуватському (6 футбольних полів) та місті Вознесенську (2 футбольних поля).

На прохання місцевих жителів, у 2019 році на Миколаївщина отримає ще 10 подібних футбольних полів – у Миколаєві, Первомайську, у Снігурівському районі, а також в об’єднаних територіальних громадах - Кам'яномостівській, Воскресенській, Арбузинській, Благодатненській, Галицинівській та Михайлівській.

Діти – головне у житті кожного, тому дуже приємно бачити, як робиться усе, аби вони зростали здоровими та щасливими!

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *