Новости дня 17.11

Депутаты облсовета хозяйничают хуже рейдеров, - руководитель Николаевщины Савченко

21 октября 2018, 17:10 757

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко рассказал, что он и его команда вовремя реагируют на возможные случаи рейдерства, а в ОТО (объединенной территориальной общине) таких случаев не бывает.

Об этом руководитель области сообщил во время своего общения с журналистами «#Маюсилувідповідати».

Ми колись розглядали такий вчинок, коли до мене звернулась одна людина, невеличкий фермер, і він мені розповідав, як там певні депутати обласної ради господарюють. Я скажу, що не гірше будь-якого рейдера, а навіть ще потужніше, - привел пример глава ОГА.

Он отметил, что руководство области всегда реагирует на заявления о рейдерстве и на сегодняшний день в ОТО таких проблем нет.

У нас створена комісія з протидії рейдерству, у мене є можливості, і я не хочу чути, що ми не реагуємо. Ми реагуємо на ЗМІ, на деякі речі, яким ми надаємо оцінку в соціальних мережах, і ми реагуємо на прямі звернення до нас. Тому, будь ласка, орієнтуйтесь на нас. Якщо на нас поступить звернення, ми відреагуємо 100-відсотково. А коли йде так, що один фермер за часів інших політичних сил, назвемо це так, отримав землю в певний спосіб. Ситуація змінилась, тим більш змінилась ситуація за рахунок того, що та людина в тому ж селі, чи в тому ж районі має вплив, має можливості, розвивається, і вона починає працювати з селянами, з пайщиками, починає оформлювати договори. Починаються гасла, що хтось когось залякує, хтось щось робить. І це називають рейдерством. Це не рейдерство. Я вважаю, що якщо це буде рейдерство, то буде і звернення до правоохоронних органів, і це можна буде досліджувати. До речі, в ОТГ таких випадків немає, – сказал Алексей Савченко.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить (1)
Материалы по теме
Комментарии (1)
  • Бред Ли 22.10.2018, 10:01

    Открыл Америку. На комиссию нужна ещё одна комиссия.

Имя *
Комментарий *