Новости дня 22.02

Братьев, спасших семью из горящей машины, наградили Крестом Святого Николая и выдвинули на премию «Герой-спасатель года»

24 января 2019, 20:56 356

В Пресс-службе Николаевского областного совета сообщили:

Глава Николаевского областного совета Виктория Москаленко 24 января вручила братьям Умуду и Сабиру Шириновым, которые спасли жизни херсонской семье, знаки отличия «Крест Святого Николая».

- Я хочу искренне поблагодарить вас, уважаемые Умуд и Сабир. Николаевщина уже знает, какой героический поступок вы совершили. Я горжусь тем, что вы живете в Николаеве, являетесь нашими земляками и частью нашего общества. Я поддерживаю дружбу всех национальных меньшинств, проживающих в нашем регионе. Сегодня я хочу вручить вам награду «Крест Святого Николая». Этой наградой мы отмечаем защитников территориальной целостности и независимости Украины и тех, кто спасает жизни, - сказала Виктория Москаленко.

В сообщении ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

         Прийнято вважати, що порятунок людей із епіцентру пожеж, дорожньо-транспортних пригод - це кропітка та небезпечна робота для професіоналів. І в таких випадках доля готова посперечатись й довести, що героєм-рятівником може стати кожен.

        Так, ввечері, 19 січня, по місцевим ЗМІ поширилась новина про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталась поблизу с. Зайчевське Вітовського району Миколаївської області.

         З палаючої автівки, яка від удару причепу вантажівки злетіла в кювет, очевидці врятували всю родину: хлопчика, жінку та чоловіка.

        Брати Умуд та Сабір Ширінови не очікували, що їх звичайна поїздка може врятувати життя молодій родині й закарбуватись у пам'яті назавжди.

        Cпівробітники Головного управління ДСНС України не лишились осторонь цієї ситуації, подякували чоловікам за проявлену мужність, а також запропонують їх кандидатури для участі у акції "Герой-рятувальник року".

        Ширінови розповіли, що вагатись часу не було, адже з транспортного засобу, який почав охоплюватись полум'ям, доносився дитячий плач.

        Наразі сім'я оговтується від жахливих спогадів й дуже вдячна своїм спасителям, які, доречі, також навідують маму з дитиною у лікарні.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *