Новости дня 20.05

Более 88% новорожденных получили свой первый документ в роддоме

17 апреля 2019, 06:30 158

Одной из самых популярных услуг Минюста остается возможность получить свидетельство о рождении ребенка непосредственно в роддоме. Об этом свидетельствует статистика за первый квартал 2019 года, за этот период более 1,5 тысячи малышей региона получили свой первый документ находясь в роддоме, это больше чем 88% от общего количества родившихся за этот период.

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, скористатися сервісом дуже легко, для цього потрібно підготувати лише декілька документів:

спільну заяву батьків або одного з них; паспорти батьків (оригінали);

свідоцтво про шлюб, якщо шлюб укладено (оригінал) та медичне свідоцтво про народження (його видають в медичному закладі).

«Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст! – це не просто слоган, це реальність! Головне завдання для батьків – це швидко визначитися з ім’ям, а про все інше подбають наші працівники», - відзначив очільник Миколаївської юстиції.

Нагадаємо, що крім видачі свідоцтва про народження, додатково у пологових будинках України відбувається реєстрації місця проживання новонародженого.

З початку року на Миколаївщині вже проведено 1046 таких реєстрацій, що складає більш ніж половину від загальної кількості зареєстрованих народжень.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *