Новости дня 18.04

Благодаря децентрализации стали возможны энергоэффективность зданий, безопасность, строительство футбольных полей

11 апреля 2019, 08:00 85
Благодаря децентрализации стали возможны энергоэффективность зданий, безопасность,  строительство футбольных полей Фото № 0

Благодаря реформе децентрализации, инициированной Президентом Украины Петром Порошенко, общины получили ресурсы и полномочия для самостоятельного определения векторов развития.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

І зараз стоїть питання лише у виборі напрямку роботи – чи це освітня сфера, чи медична, чи інфраструктура. Про це повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, наводячи приклад Вознесенської міської ОТГ. Так, виконано капітальний ремонт будівлі Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

«Важливо, що це комплексний підхід, а не за формальними ознаками. Було проведено зовнішнє утеплення стін будівлі із застосуванням нових технологій, замінено вікна та двері на металопластикові, виконано капітальний ремонт вестибюлів, коридорів, санвузлів та харчоблоку, звернено увагу і на благоустрій території», - коментує голова ОДА Олексій Савченко.

У місті звернено увагу і на зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні. Зокрема, скорочено енергоспоживання в 2 –х будівлях Вознесенської лікарні до 72 % за рахунок заміни системи електропостачання, встановлення світлодіодного освітлення, нової системи вентиляції з рекуперацією тепла, нової системи опалення.

Для поліпшення комунікації та зручності і медиків, і пацієнтів у руслі реформи охорони здоров’я створено сучасну медичну інформаційну систему з автоматизацією основних процесів обслуговування пацієнта у Вознесенській лікарні з інформаційною взаємодією з амбулаторіями сімейної медицини.

Впроваджено автоматизовану систему пасажирських перевезень, яка спрямована на максимальне задоволення потреб та зручність користування електронними сервісами у сфері громадських перевезень мешканцями міста.

«Безпека містян – це важливий захід, і дуже правильно, що керівництво працює і в цьому напрямку», - акцентує голова ОДА, відзначаючи, що у Вознесенську придбано та встановлено 10 стаціонарних вуличних вандалозахисних ІР-камер з функцією зчитування автомобільних номерів.

Крім того, минулого року у місті збудовано футбольне поле на території Вознесенської ЗОШ № 5 І-ІІІ ст., а також спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям (ЗОШ №8).

Облаштовано й Центр надання

адміністративних послуг, зокрема проведено поточний ремонт, відбудеться придбання комп’ютерної техніки та меблів.

На об’єкті ФОК «Водограй» проведено капітальний ремонт системи забезпечення гарячою водою з впровадженням сонячних колекторів ТМ «СтарЕнержі».

Зокрема, створено систему комбінування сонячних вакуумних колекторів з тепловими насосами для гарячого водопостачання фізкультурно-оздоровчого комплексу з плавальним басейном.

«Усе вищезазначене – частина масштабних змін, які стали можливими завдяки реформі децентралізації. Сучасні комфортні умови у будь-якому напрямку – це реальність», - акцентував голова ОДА Олексій Савченко.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *