Новости дня 23.03

Автомобиль в подарок: в Николаевской юстиции рассказали, как бесплатно получить непроданное на электронных торгах имущество

06 января 2019, 16:11 476

Согласно законодательству, имущество, которое было взыскано в пользу государства и не было реализовано на торгах, может быть передано на благотворительные цели.

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

      Начальник управління Роман Возняк відзначає, це може бути будь-яке майно - від канцтоварів до автомобілів.

«Перелік майна, яке пропонується на безоплатну передачу, можна побачити на сайті держпідприємства «СЕТАМ» в розділі «Безоплатна передача» (https://setam.net.ua/freetransfers). Там же міститься інформація про строки, перелік та порядок подання документів для охочих отримати майно безкоштовно», - відзначив очільник Миколаївської юстиції.

      Зауважимо. що отримати майно можуть державні органи, соціальні установи, військові формування, дитячі будинки, у тому числі дитячі будинки сімейного типу та заклади пенітенціарної системи.

      Для отримання майна уповноважені особи підприємства, установи, організації подають заявку протягом 30 днів з моменту публікації оголошення.

      У заявці необхідно якнайкраще обґрунтувати свою потребу на отримання такої допомоги. Рішення про передачу приймає комісія, до якої входить представник від державної виконавчої служби, податкової служби, митниці та органи місцевого самоврядування.

      Ще одним позитивним фактом є те, що для отримання такого майна немає потреби сплачувати податки.

      Водночас зазначимо, що існує і захист від недобросовісних отримувачів безоплатного майна – вони не зможуть його продати та покласти гроші в кишеню.

      Якщо організація отримала у безоплатне користування автомобіль, то вона не зможе його продати, якщо він став їй не потрібен.

      В такому випадку доведеться сплатити всі здійснені нарахування на користь держави, які були здійснені митницею при конфіскації авто.

     

      Нагадаємо, що наприкінці грудня Миколаївська юстиція спільно з Миколаївською філією ДП «СЕТАМ» та Миколаївською митницею Державної фіскальної служби України передали Миколаївському обласному будинку дитини Миколаївської обласної ради та Дошкільним навчальним закладам №83 та №140 безоплатну допомогу у вигляді дитячих іграшок та наборів для творчості.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *