Алексей Савченко: «Во время, когда государство заботится о людях, коррупционные случаи являются просто позорными»

03 марта 2019, 19:01 164

Когда государство направляет ресурсы на повышение заработных плат работникам различных сфер, перечисляет пенсии, случаи коррупции в этих сферах есть позорными и недопустимыми.

В сообщении Николаевсокой облгосадминистрации говорится:

Вони потребують негайної оцінки та покарання в рамках чинного законодавства.

Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко на спільній нараді з керівництвом правоохоронних органів та силових структур Миколаївщини.

Олексій Савченко наголосив, що за 5 років - у період війни, у державі, завдяки принциповій позиції Президента України Петро Порошенко, відбулися надзвичайно важливі та своєчасні зміни у різноманітних сферах, в тому числі освіті та медицині, реалізовуються реформи, зростають заробітні плати та пенсії.

Однак, навіть при цьому болісним залишається питання окремих корупційних випадків.

«Я хотів би, щоб ви детально дослідили корупцію у перерахованих напрямках, дали оцінку деяким вчителям, які до цього часу ще збирають гроші, називаючи це «гроші на клас». Я не розумію нащо вони це роблять, адже гроші є і на підняття заробітної платні, і на утримання закладів. Я вважаю, що ви на сьогоднішній день маєте всі підстави надавати оцінку таким випадкам. Я хотів, щоб ви зрозуміли, що Миколаївщина на сьогоднішній день згуртована, спроможна рухатися і вона реагує на всі реформи, які запроваджені», - сказав голова ОДА.

Окремо Олексій Савченко додав, щоколи область разом з усією Україною знаходиться у передвиборчому процесі важливо дотримуватися усіх норм закону, адже разом з популістичними гаслами лунає пряма загроза втрати держави.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *