Новости дня 18.04

Алексей Савченко призвал предпринимателей не замалчивать факты вымогательства денег и обращаться в полицию

28 марта 2019, 07:30 160

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко призвал предпринимателей Николаевщины не замалчивать факты вымогательства средств для беспрепятственного ведения своей деятельности и безотлагательно обращаться в правоохранительные органы.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Про це Олексій Савченко це заявив в ході брифінгу під час якого ознайомив ЗМІ з зафіксованою на відео спробою депутата Первомайської міської ради, довіреної особи одного з кандидатів у президенти Тимура Глушко вимагання коштів в одного з місцевих підприємців за позитивне вирішення земельного питання.

«Я не можу давати оцінок цьому випадку, правову оцінку дадуть правоохоронці в межах діючого законодавства. Ми стаємо на засадах підтримки і допомоги підприємцям Миколаївщини. Я звертаюсь до всіх підприємців не зволікати і звертатись до правоохоронних органів у подібних випадках зокрема, якщо стикнулися з діями особи, яка на відео», - сказав Олексій Савченко.

Зазначений відео-матеріал голова Миколаївської облдержадміністрації передав до правоохоронних органів для подальшого розслідування.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *