Алексей Савченко пригласил николаевцев на празднование Дня защитника Украины

07 октября 2018, 19:35 850

В День защитника Украины в Николаеве планируется масса мероприятий, а закончится праздник концертом с приглашенными звёздами украинского шоу-бизнеса Александром Пономаревым и группой «Тартак».

Об этом рассказал председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко во время встречи с журналистами «#Маю силу відповідати», в пятницу, 5 октября.

13 октября на полигоне планируют провести территориальный сбор и учения, в которых будет принимать участие руководство ОГА.

-Я, як керівник загону територіальної оборони Миколаївської області, оголосив територіальний збір і територіальні навчання на полігоні Національної гвардії України, де ми збираємо збудований повністю згідно регламенту штат людей — це велика кількість. Ви це зможете побачити 14 жовтня на параді, - рассказал Савченко.

Он также анонсировал парад военных и флешмоб от николаевской молодежи. Вот только в чем будет заключаться суть флешмоба глава облгосадминистрации не сказал. На праздник он пригласил всех жителей города и области.

-14 жовтня, я всіх запрошую привітати наших військових на параді, тому що Миколаївщина нараховує найбільшу кількість дислокування військових частин. Всі події будуть відбуватися з дев'ятої години. Думаю, що це буде класний захід. Тим більше, управління культури подарують нам певний захід, який буде сприйматися, як флешмоб. І нас підтримають інші області. Тому що Миколаївщина найкраща і ми повинні бути новаторами в будь-якому напрямку, - подытожил Алексей Юрьевич.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *