Алексей Савченко показал положительные изменения в Березанской ОТО благодаря децентрализации

17 апреля 2019, 21:55 151

В Березанской объединенной территориальной общине (ОТО) благодаря реформе децентрализации, инициированной Президентом Украины Петром Порошенко произведен капитальный ремонт многих объектов.

Об этом на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко.

«З гордістю продовжую ділитися успіхами наших об’єднаних територіальних громад.

На черзі – Березанська селищна ОТГ.

Одна з наймолодших об’єднаних громад області, Березанська ОТГ існує трохи більше року, проте за цей короткий період часу там вже встигли зробити чимало на користь своїх жителів.

Зокрема:

☑️ Значно покращено благоустрій населених пунктів громади: побудовано тротуарні доріжки в смт Березанка, здійснено поточний та капітальний ремонт вуличного освітлення в селах Лимани, Вікторівка та Андрієво-Зорине.

☑️ Для якісного відпочинку населення в центрі Березанки облаштовано «Алею закоханих» з яскравими фотозонами, відкрито сучасну кімнату дозвілля для молоді в Калинівці.

☑️ Приділяється значна увага розвитку спорту: побудовано міні-футбольне поле зі штучним покриттям у Березанці, здійснюється капітальний ремонт стадіону «Фортуна» (встановлено огорожу, проводяться роботи по встановленню нових стільців для вболівальників, ліхтарів для освітлення стадіону у вечірній час), встановлені нові дитячі майданчики з вуличними тренажерами у Березанці та Василівці.

☑️ Покращено матеріально-технічне забезпечення дошкільних навчальних закладів, відкрито актовий та спортивний зали у дитячому садочку «Дзвіночок» у Василівці.

☑️ Побудовано нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Калинівці.

☑️ Побудовано водогін у Новоселівці.

☑️ Для потреб місцевого комунального підприємства «Березань» придбано трактор МТЗ-80, тракторний причеп та вантажний автомобіль.

☑️ Здійснюється капітальний ремонт доріг в смт. Березанка та с. Василівка.

І це ще далеко не повний перелік позитивних досягнень молодої громади, а у планах – ще більше!

Таким чином, ми на власні очі можемо бачити всі ті зміни, які щодня відбуваються навколо нас завдяки реформі децентралізації, започаткованій Президентом України Петро Порошенко.

Дійсно змінюється обличчя громад, підвищується якість життя місцевих жителів. Створюються всі умови, аби молодь не виїжджала з сіл, а старше покоління відчувало себе комфортно.

Головне – не зупинятися, а й надалі рухатися у заданому напрямку, разом змінюючи своє життя на краще!», - написал глава ОГА.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *