Алексей Савченко: «Объясняйте общине, куда вы двигаетесь, чтобы ни у кого не возникало никаких вопросов»

09 апреля 2019, 08:00 144
Алексей Савченко: «Объясняйте общине, куда вы двигаетесь, чтобы ни у кого не возникало никаких вопросов» Фото № 0

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко заверил общину Николаева и Николаевской области, что в планах Николаевской ОГА нет и не будет шагов в направлении ликвидации такого учреждения, как детская инфекционная больница.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Навпаки, у найкоротші терміни повинне бути побудоване нове приміщення, де пацієнти зможуть отримувати лише якісні послуги. Про це очільник області повідомив у понеділок, 8 квітня, на нараді щодо функціонування закладу обласної дитячої інфекційної лікарні, будівля якої з минулого тижня закрита через аварійний стан.

Уже зараз управління капітального будівництва працює над розробкою проекту, щодо зведення нової будівлі поблизу обласної дорослої інфекційної лікарні. Попередньо на це необхідно 2,5 місяці та 1,5 млн грн.

Джерелом фінансування має стати резервний фонд обласного бюджету.

Як відзначив голова ОДА, йому незрозумілі недоопрацювання колишнього профільного заступника у напрямку ревізії стану усіх медичних закладів області, відтак сьогодні надане ще одне доручення щодо проведення перевірки закладів медичної, освітньої та соціальної сфери на відповідність та безпечність будівель.

Акцентовано, що в майбутньому, будь-які ремонтні роботи в установах, незалежно від джерела фінансування, будуть проводитися виключно після перевірки та наявності результатів обстеження будівель.

Присутнім учасникам наради Олексій Савченко наголосив на необхідності донесення до громади та безпосередньо медичного персоналу обласної дитячої інфекційної лікарні інформації про хід справ, аби не виникало жодних інцидентів.

Повідомлено, що пацієнти, які перебували на лікуванні, розміщені у дитячій обласній лікарні та дорослій інфекційній лікарні.

Нових пацієнтів направляють до цих же лікувальних закладів. За ними піклуються профільні лікарі дитячої інфекційної медустанови, що наразі працюють згідно графіку у вищезазначених закладах.

Крім того, наголошено що впродовж квітня увесь медичний персонал отримуватиме середньомісячну заробітну плату, як того вимагає у таких випадках КЗпП.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *