Новости дня 17.06

Алексей Савченко: «Евгений Шевченко перерос свои должности в органах местного самоуправления, ему надо занимать более высокие посты»

06 апреля 2019, 14:09 150

Ранее мы сообщали, что экс-замгубернатора Николаевской области Евгений Шевченко считает, что поводом для увольнения стала личная месть его руководителя.

Свою точку зрения на эту ситуацию высказал губернатор Николаевской области Алексей Савченко, который считает, что его заместитель Евгений Шевченко давно перерос свои должности в органах местного самоуправления и ему нужно занимать более высокие посты. Об этом руководитель области Алексей Савченко сообщил на своейстранице в Facebook:

За усіма гострими виборчими перепитіями в країні багато хто міг не помітити, що в керівництві Миколаївської ОДА цього тижня відбулися зміни.

Наш колега Євген Шевченко звільнився від рамок, в які його ставила посада заступника голови Миколаївської облдержадміністрації. Молодий, але вже досить досвідчений професіонал, окрім посади заступника голови ОДА, попрацював до цього ще й на посаді заступника міського голови і вже давно переріс ці посади.

Євген має значний політичний досвід і досвід партійного будівництва, а тому в нього попереду велике політичне майбутнє. Команда Миколаївської ОДА переконана, що з таким багажем знань і досвіду нашому колезі потрібно йти тільки вперед.

До прикладу, йому по силам гідно представити Миколаївщину в статусі народного депутата, чи то на якійсь іншій високій державній посаді.

Щиро бажаємо Євгену Шевченку успіху у майбутньому та пишаємось, що доля надала нам шанс спільно попрацювати разом на благо громади Миколаївщини.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *