Новости дня 23.02

Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень»

24 января 2019, 23:00 107
Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 0 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 1 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 2 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 3 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 4 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 5 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 6 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 7 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 8 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 9 Александр Кушнир: «Сотрудничество нацменьшинств Николаевской и Херсонской выходит на более высокий уровень» Фото № 10

Подписано знаковое Меморандум о сотрудничестве между представительством Совета общественных организаций нацменьшинств области при главе Николаевской ОГА Алексей Савченко и областным Советом по вопросам национальностей и коренных народов при Херсонской ОГА.

Об этом заместитель губернатора Николаевской области Александр Кушнир сообщил на своей странице в Facebook:

        Співпраця у розвитку зв’язків між представниками нацменшин Миколаївщини та Херсонської області виходить на новий, більш високий рівень.

        Сьогодні сталася унікальна подія, до якої ми йшли певний час – підписано знаковий Меморандум про співпрацю між представництвом Ради громадських організацій нацменшин області при голові Миколаївської ОДА Олексій Савченко та обласною Радою з питань національностей та корінних народів при Херсонській ОДА.

       Під час урочистого підписання Меморандуму, разом з представниками нацменшин із обох областей, домовилися про подальшу співпрацю та обговорили ключові моменти на майбутнє.

       Все це дасть можливість представникам усіх національностей і народностей, які проживають в наших областях, ще більше розвивати і популяризувати свої національні традиції, підкреслюючи культурне різноманіття Миколаївщини і Херсонщини.

      Символічно, що Меморандум підписано одразу після Дня Соборності України і це важливо для нацменшин і з Миколаївщини, і з Херсонщини. Впевнений, що й так тісна співпраця вийде на новий рівень.

      Вже 21 лютого знову зберемося усі разом у Миколаєві на конкурсі творів «Мова кожного народу – неповторна і своя».

       Забігаючи наперед, анонсую, що найближчим часом у нас заплановано багато спільних заходів, які, певен – ще більше нас об’єднають та дадуть потужний поштовх для розвитку наших регіонів.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Материалы по теме
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *