импортер шин lester.ua
Новости дня 22.08

Александр Кушнир: «Качественная и доступная медицина для каждого сельского жителя - реальность!»

20 апреля 2019, 15:56 170

В селе Подгородная (Первомайскийо район) открылась современная медицинская амбулатория, построенная в рамках программы развития сельской медицины, инициированной Президентом Украины Петром Порошенко.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

У відкритті взяв участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір.

«Відсьогодні майже 2000 жителів Підгородні мають змогу отримувати ряд професійних та кваліфікованих медичних послуг на місці, не добираючись до районного, обласного центрів. При цьому, лікування призначатиметься своєчасно, враховуючи показники аналізів та стан пацієнта. І це не все, повний спектр допомоги можна отримати завдяки телемедицині – команда фахівців на основі усіх даних зможе на відстані, не витрачаючи сили і кошти людей, встановити діагноз та призначити алгоритм для одужання. Крім того, лікарю надано сучасний позашляховик, щоб безперешкодно діставатися до хворих за потреби», - розповів заступник голови ОДА.

Нагадаємо, що вже введені в експлуатацію сільські амбулаторії в селах Калинівка, Новофедорівка і Коблеве Березанського району, селі Білозірка Вітовського району, селі Першотравневе Снігурівського району та селі Нечаяне Миколаївського району.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *